Приватне підприємство «Компанія Автоленд» працює на ринку запчастин та комплектуючих до сільськогосподарської техніки з 2010 року. Завдяки безкомпромісній позиції щодо якості товару, наша компанія протягом короткого часу зарекомендувала себе як надійний партнер.

Ми пропонуємо запчастини до широкого спектру сільськогосподарської техніки, від зернозбиральних комбайнів, тракторів і жаток до плугів, культиваторів, сівалок та прес-підбирачів. Асортимент наших товарів представлений такими марками як John Deere, Claas, PLA, Case, Massey Ferguson, Versatile, Lemken, Kuhn, Kverneland, Amazone і т.д.
Головний принцип нашої роботи – індивідуальний підхід до кожного замовлення та досягнення бажаного результату в оптимальні строки. Ми цінуємо Ваш час і беремо на себе відповідальність за пошук та підбір необхідного обладнання.

Налагоджена система швидких поставок від виробників у Європі і США. Таким чином, якщо необхідної деталі немає на складі, ми можемо організувати її доставку в найкоротший термін.

Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці!

Придбати запасні частини у «Kомпанії
Автоленд» зовсім елементарно. З абсолютним списком нашої продукції ви в силах познайомитися у відповідних сегментах присвячених придбанню запасних частин, до тієї чи іншої сель госп техніці. Ми стежимо за цінами на запчастини для комбайни комбайнів і тракторів найпопулярніших фірм. У нас ви можете знайти запчастини Клаас (Claas) тракторів, комбайнів та іншої техніки цієї фірми.Також у нас є запчастини Кейс (Case IH), запчастини до Джон Дір (John Deere) і інших популярних закордонних виробників. Весь спектр нашої продукції дивіться тут.У наслідку ознайомлення Ви відправляєте нам заявку факсом або по телефону. Ми обробляємо Ваше замовлення на запасні частини, після чого наші менеджери зв'язуються з вами, обговорюють умови і поставку запасних частин для трактора або комбайна а також іншій техніці. Після оплати запасних частин ми відправляємо запчастини прямо до Вас. Про способи доставки і оплати дізнавайтеся за телефонах:(050) 435-00-26
(050) 435-00-27

складсклад1

склад3склад3