10.12.2015

Новітні розробки Компанії CLAAS у сфері с / х техніки

Компанія CLAAS має досить солідний досвід по виробництву різної сільськогосподарської техніки, адже історія компанії починається в на початку ХХ століття в 1913 році. На сьогодні CLAAS є одним з провідних виробників аграрної техніки на європейському та світовому ринку. Компанія бере активну участь у різних міжнародних виставках щорічно представляючи безліч новинок.
10.12.2015

Тенденції на ринку с/г техніки іноземного виробництва у 2015-2016 роках

Український аграрний сектор переживає складні часи, переживаючи негативний вплив відразу кількох факторів. З одного боку дефіцит техніки, який за різними даними досягає близько 40-45%, та зношеність існуючої. З іншого велика інфляція і залежність від імпортної техніки, що в сукупності сильно б'є по вітчизняним аграріям. Але незважаючи на складну економічну ситуацію, багато імпортерів не поспішають викреслювати український ринок. Так і керівництво компанії StuarAgro вірить в кращі часи, та пропонує широкий спектр запчастин до тракторів, комбайнів та іншої с/г техніки каталог усіх запчастин дивіться тут.
17.09.2015

Як не переплатити і купити оригінальні запчастини до своєї техніки

Багато аграрії стикалися з такою проблемою, як вибір оригінальних запчастин для імпортної сільськогосподарської техніки. І це не дивно адже на українському ринку імпортна техніка займає все більшу частку, мова йде як про європейські виробниках, так і китайських. Але це не означає що вітчизняні запчастини до тракторів не затребувані, звичайно, немає і навіть навпаки.
07.09.2015

Купівля запчастин в період кризи

В умовах кризи і девальвації національної валюти покупка імпортних товарів, у тому числі і деталей до сільгосптехніки, стає настояще проблемою. Вся справа в тому, що розрахунок проводиться в іноземній валюті, яка з падінням гривні стрімко зростає, а разом з нею зростають і ціни на запчастини CASE IH, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON та ін .. Але і це не саме небезпечне, набагато гірше, що в цей час загострюється ймовірність наштовхнутися на шахраїв, які шукають свою вигоду. Тому необхідно знати кілька базових принципів, щоб зробити вигідну покупку.
07.09.2015

Каталоги запчастин для с/г техніки. Як купувати запчастини використовуючи каталоги запчастин

Сьогодні багато інтернет-магазини пропонують своїм покупцям можливість підбору і покупки запчастин до техніки використовуючи спеціальний каталог запчастин CASE IH, CLAAS, MASSEY FERGUSON та інших виробників. Це вельми просто і зручно і тому є ряд причин: - Немає необхідності підлягає розбиратися чим відрізняються деталі однієї і тієї ж моделі різних років випуску; - У разі відсутності рідної оригінальної деталі можна підібрати деталі інших виробників, що підходять до вашої техніці; - Швидкість роботи і швидкість виявкаталог запчастей CASE IHлення необхідної деталі, все відбувається в автоматичному режимі всі наявні деталі каталогізовані і відсортовані, тому знайдете те, що вас цікавлять можна в лічені хвилини; при цьому враховуйте, що каталоги всіх виробників зібрані в один (каталог запчастин JOHN DEERE, CASE IH, CLAAS і т.д).
14.05.2015

XXVII Міжнародна агропромислова виставка України

3-6 червня 2015 відбудеться XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015» , яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років. «АГРО» - найбільша агропромислова виставка СНГ і Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.