07.09.2015

Купівля запчастин в період кризи

 

В умовах кризи і девальвації національної валюти покупка імпортних товарів, у тому числі і деталей до сільгосптехніки, стає настояще проблемою. Вся справа в тому, що розрахунок проводиться в іноземній валюті, яка з падінням гривні стрімко зростає, а разом з нею зростають і ціни на запчастини CASE IH, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON та ін .. Але і це не саме небезпечне, набагато гірше, що в цей час загострюється ймовірність наштовхнутися на шахраїв, які шукають свою вигоду. Тому необхідно знати кілька базових принципів, щоб зробити вигідну покупку.

Особливості кризових покупок

Що потрібно робити купуючи запчастини JOHN DEERE, CLAAS та інших відомих іноземних брендів? Насамперед змиритися з ціною. Ви неякісні оригінальні імпортні деталі дешевше за ринкову ціну, а вона зросла, адже вартість грошей знизилася. Спроби «знайти подешевше» не приведуть ні до чого хорошого. У кращому випадку вам продадуть оригінальну б / у деталь, майстерно видаючи її за нову, в гіршому ви купите низькоякісну копію вироблені КНР невідомими умільцями. Обидва варіанти принесуть лише розчарування, тому змиріться з тим, що ціна на нову деталь буде вище колишньої.

Наступним кроком буде ретельне вивчення ринку цін на шукану деталь. Незважаючи на те що деталі закуповуються в одного виробника ціни на них можуть істотно різнитися, наприклад, запчастини MASSEY FERGUSON у одного дилера можуть коштувати 100 $, а в іншого 150 $ (на 50% дорожче). Це може бути пов'язано як з місцем виробництва продаваних деталей, так і з кількістю посередників, через яких вони пройшли. Краще за все шукати офіційних дилерів. Він працюють безпосередньо з виробником і отримують деталі безпосередньо з заводу, а не через декількох посередників, які накручують ціни.

Кожен такий дилер має відповідні сертифікат, що підтверджують їх статус. Багато іноземних компаній дуже ретельно підходять до відбору дилерів, тому такий сертифікат вже сам по собі є доказом, що вселяє впевненість про надійність дилера. Якщо подібного сертифіката немає, то ретельно вивчіть відгуки покупців про магазин. Які з враження від співпраці, рекомендують вони купувати в ньому запчастини CLAAS або запчастини інших брендів або, навпаки, рекомендують не зв'язуватися з ним. І вже керуючись цією інформацією, слід робити остаточний вибір того чи іншого магазину.