07.09.2015

Каталоги запчастин для с/г техніки. Як купувати запчастини використовуючи каталоги запчастин

Сьогодні багато інтернет-магазини пропонують своїм покупцям можливість підбору і покупки запчастин до техніки використовуючи спеціальний каталог запчастин CASE IH, CLAAS, MASSEY FERGUSON та інших виробників. Це вельми просто і зручно і тому є ряд причин:

- Немає необхідності підлягає розбиратися чим відрізняються деталі однієї і тієї ж моделі різних років випуску;

- У разі відсутності рідної оригінальної деталі можна підібрати деталі інших виробників, що підходять до вашої техніці;
- Швидкість роботи і швидкість виявлення необхідної деталі, все відбувається в автоматичному режимі всі наявні деталі каталогізовані і відсортовані, тому знайдете те, що вас цікавлять можна в лічені хвилини; при цьому враховуйте, що каталоги всіх виробників зібрані в один (каталог запчастин JOHN DEERE, CASE IH, CLAAS і т.д).

Як користуватися каталогом запчастин

Для того щоб скористатися каталогом запчастин необхідно знати наступні:

- Виробника, щоб знати в якому каталозі вести перегляд (каталог запчастин CLAAS, MASSEY FERGUSON, CASE IH і т. Д.)

- Модель;

- Рік випуску, це теж важливо так як одна і та ж модель, випущена в різні роки може мати різну комплектацію.

Знаючи дану інформацію можна переходити до роботи з каталогом. Для початку виберіть виробника трактора чи комбайна, після чого вам відкриється доступ до вибору моделі і року. Після введення цих даних відкриється фільтр з деталям розсортованими за групами (двигун, кабіна, ходовая, гідравлічна система та ін.).

В окремих випадках, коли автоматичний пошук на сайті не передбачений, можна скачати каталог окремим файлом, також вибравши виробника марку і рік випуску. Такі каталоги розподіляються суворо за моделями і виробникам і служать для отримання детальної інформації про обладнання. Наприклад, каталог запчастин MASSEY FERGUSON для моделі трактора 6499 буде повністю присвячений її деталям, кожна з яких буде відзначена на схематичному малюнку, що спростить її пошук.

Використання каталогів запчастин допомагає швидко і з високою точністю визначити яка саме деталь і з якими характеристиками необхідно купувати, а не вирішувати це за допомогою методу проб і помилок. Це дозволить заощадити час сили, і, звичайно, гроші.