10.12.2015

Новітні розробки Компанії CLAAS у сфері с / х техніки

Запчасти claas 2016
Компанія CLAAS має досить солідний досвід по виробництву різної сільськогосподарської техніки, адже історія компанії починається в на початку ХХ століття в 1913 році. На сьогодні CLAAS є одним з провідних виробників аграрної техніки на європейському та світовому ринку. Компанія бере активну участь у різних міжнародних виставках щорічно представляючи безліч новинок.

З новинок представлених в 2015 році можна виділити повну лінійку тракторів CLAAS: від компактних і маневрених тракторів NEXOS потужністю від 72 к.с., що знаходять застосування у виноробних регіонах Європи до потужних тракторів серії XERION.

Тягова міць

До речі, в 2015 році CLAAS була представлена новинка трактор XERION 5000 потужністю більше 500 к.с., на даний момент він є найпотужнішим трактором компанії. До особливостей даної моделі можна віднести не тільки вражаючу тягову потужність, але й наявність безступінчатої коробки передач для руху зі швидкістю до 50 км / год в обох напрямках, а також наявність спеціальної поворотної кабіни. До того ж XERION 5000 володіє унікальними для даного класу умовами комфорту і функціональності. Ця модель затребувана на важких роботах і при агрегатуванні з широкозахватними знаряддями.

Маневреність і компактність

Треба підкреслити, що у компанії CLAAS, взагалі особливе ставлення до тракторів. Саме вони займають значну частку в асортименті виробленої техніки. Крім названих моделей варті уваги трактори модельного ряду AXION 900 і 800.

Інший трактор, до якого сьогодні проявляють великий інтерес, ARION 400, що отримав золоту медаль виставки за панорамну кабіну, що забезпечує підвищений комфорт механізаторові.

ARION 400 - це 4-х циліндровий трактор з потужністю від 90 до 140 к.с. Мультифункціональний, компактний, комфортний, легкокерований трактор, оснащений усіма необхідними для роботи можливостями під рукою. КПП QUADRISHIFT з автоматичною системою перемикання QUADRACTIV. Мультифункціональний важіль управління приводить в рух трансмісію, управляє швидкістю обертання двигуна і робочої гідравлікою. Даної моделі притаманні відмінна оглядовість з кабіни, в тому числі і на фронтальний навантажувач, завдяки особливостям проектування капота і панорамної кабіні.

Також в 2015 році представлені нові TUCANO 500/400/300 c жатками VARIO і CERIO, знову ж відзначеними експертним журі виставки, нові косарки DISCO з косильним брусом MAX CUT, нові пріцепи-навантажувачі CARGOS 9000/8000 і т. Д.

Трактори NEXOS, ELIOS, AXOS знайшли своє застосування в європейських країнах. Вони компактні, маневрені і затребувані в невеликих господарствах і на вантажно-розвантажувальних роботах з фронтальним навантажувачем. А також з доступними цінами на запчастини до техніки CLAAS, з каталогом запчастей та цін на них ви можете ознайомитися по зсилці тут.

Варто звернути увагу і на новинки серії AXION: AXION 850 і AXION 820 - з новим кольоровим дисплеєм і вдосконаленим режимом робочого освітлення. Модельний ряд тракторів AXION фірми CLAAS являє собою трактори в класі потужності понад 200 к.с. Це трактори вміщають під капотом 6ціліндровие двигуни потужністю від 189 до 405 к.с. Вони є одними з найбільш потужних машин у своєму класі на сьогоднішній день

CLASS в Україні

У вересні 2015 практично всі новинки сільськогосподарської техніки були показані, так би мовити, «у справі». Компанією було проведено показовий збір врожаю, орання і посів. У дії були показані трактори: AXION 850 і AXION 930, XERION 4000; і комбайн Lexion 770. Це дозволило українським аграріям наочно переконається в можливостях техніки CLAAS, що відрізнялася на безлічі виставок.